rok 1991
Na rok następny Zarząd pozostał w niezmienionym składzie. W konkursie na naładniejszą działkę w POD I miejsce zajęła działka nr 11 p. Czaja, II miejsce działka nr 10 p. Siudów, III miejsce działka nr 36 p.Hutów. 28 września „Dzień Działkowca”. Wszyscy spotkali się przy ognisku. Odbył się konkurs plonów, pieczenie kiełbasek oraz wręczenie nagród dla najpiękniejszych działek oraz za najlepsze połowy w konkursie wędkarskim. Nasz Ogród Działkowy służy nie tylko jego użytkownikom. Często przychodzą tutaj goście, mieszkańcy sąsiednich ulic i spacerują po działkowych alejkach. Zawsze są tu mile widziani.
rok 1992
Walne Zebranie POD powołało nowy skład Zarządu. Prezesem Ogrodu został wybrany pan Marian Gronicz.
Agresywna woda w naszej studni spowodowała korozję śrub pompy. Należało pilnie zamontować nowa pompę (stara pompa pozostała na stałe w studni). Nowa pompa jest znacznie słabsza – z dużo mniejsza wydajnością. W dniu 18 lipca wizytowała nasze działki Komisja Wojewódzka. ( na zdjęciu Komisja Wojewódzka z prezesem panem Marianem Groniczem na działce numer 11). W wyniku tego przeglądu I miejsce w województwie krakowskim zajęła działka z naszego Ogrodu nr 11 p. Czajów. Działkowcy również bardzo dbają o wnętrza swych altanek. Każdy stara się stosownie je urządzić i przyozdobić.
rok 1993
Walne Zebranie przyjęło rezygnację pana Mariana Gronicza z funkcji prezesa. Na tą funkcję powołano pana Ryszarda Wanata. Pozostały skład Zarządu nie został zmieniony. W dniu 5 września zorganizowano Dzień Działkowca. W ramach tego święta działkowego odbył się konkurs najpiękniejszych plonów i połowów wędkarskich. Na spotkaniu wystąpił zespół muzyczny kierowany przez syna naszego działkowca. Późną jesienią na działkach jest jeszcze dużo pracy. Cały rok trwa dokarmianie działkowych kotków.
rok 1994
Zarządowi POD udzielono absolutorium na rok następny. Od naszego opiekuńczego zakładu pracy PRK 9 otrzymaliśmy piękny dar, prefabrykowane segmenty budynku zapleczowego. W ten sposób powstał nasz Dom Działkowy. Nad stawem ustawino „Domek Rybaka”. Stopniowo zmienia się grono naszych Działkowiczów. Przekazywanie działek nowym użytkownikom odbywa się jednak z „ukrywanym” smutkiem. Na działkach pojawiły się urządzenia do „małej gastronomii”tj. różne rodzaje rożna i grile. W przyrządzaniu działkowych smakowitości prym wiodą panowie. Odbywają się też spotkania w większym gronie gości.
Przejdź do następnej strony….z archiwum kroniki…lata 1980-2000